termabialka.pl

Zdrowy tryb życia dla każdego!

piłka adidas
Poradnik

Piłki adidas profesjonalnym sprzętem sportowym

Piłki adidas są wysokiej jakości sprzętem sportowym. Marka ta jest rozpoznawalna na całym świecie, sprzęt treningowy od tego producenta wyróżnia się doskonałym designem, walorami użytkowymi oraz renomą. Na szczególną uwagę zasługują modele piłek nożnych, które idealnie sprawdzają się na naturalnej nawierzchni trawiastej. Co ważne, ten sportowy sprzęt jest szyty ręcznie, dzięki temu jest on dopracowany w każdym szczególe a każdy ewentualny błąd produkcyjny jest wychwytywany bieżąco na etapie tworzenia produktu.

Piłki adidas – rozpoznawalne na całym świecie

Piłki adidas, które przeznaczone są na naturalną nawierzchnie, do gry treningowej wyróżniają się walorami użytkowymi i nieprzeciętną jakością. Na ich wyposażeniu znajduje się porządny, lateksowy pęcherz. Wspomniany powyżej pęcherz nie przepuszcza powietrza i dzięki niemu piłka zachowuje swój pierwotny kształt przez cały okres gry. Zawodnicy mają do wyboru różnorodne modele, które dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Piłki dostępne są w kolorze białym z dodatkiem zieleni, pomarańczy, czerni, mięty oraz niebieskiego. Na nawierzchni naturalnej najczęściej wybierane są piłki w rozmiarze 5. Co ważne są one bardzo ergonomiczne i doskonale nadają się do ćwiczeń treningowych i profesjonalnych meczy. Waga tego sprzętu sportowego nie przekracza 0,5 kilograma, są one więc bardzo lekkie, z łatwością można je transportować.

Czym wyróżniają się piłki treningowe znanego producenta?

Piłki adidas zaprojektowane są z najwyższej jakości poliuretanu. Warto pamiętać o tym, że te akcesoria sportowe posiadają certyfikat jakości FIFA IMS International Match Standard. Wśród piłek można wyróżnić także akcesoria, które wzorowane są na modelu przygotowanym na finał Ligi Mistrzów na rok 2016 oraz 2017. Finał ten odbywał się wówczas w Cardiff. Modele te mają bardzo charakterystyczną szatę graficzną, widnieje na nich data rozgrywek czyli rok 2017, jest tam umieszczony również wizerunek pucharu. Widnieje tam także napis UEFA Champions League.

Profesjonalny sprzęt sportowy, który szyty jest ręcznie

Profesjonalnie zaprojektowane piłki adidas mają specjalną konstrukcję, która nie przepuszcza do środka wody. Dzięki temu można mieć pewność, że przez całą rozgrywkę meczową, nawet podczas siarczystego deszczu do jej wnętrza nie dostaną się żadne kropelki wody. Dzięki temu piłka zachowuje swój kształt przez cały okres meczu. Ręcznie szyte piłki, przez profesjonalistów, są odporne na przetarcia, uszkodzenia mechaniczne oraz zarysowanie.