termabialka.pl

Zdrowy tryb życia dla każdego!

Turystyka

Jak taniej podróżować?

Przemieszczanie się z jednego miejsca na drugie nigdy nie było prostsze. Linie lotnicze na każdym kroku kuszą nas ofertami tanich lotów. Wystarczy polubić stronę poświęconą podróżom na znanemu każdemu facebookowi i zaleje nas fala tanich ofert. Weekend w Mediolanie, Rzymie czy Londynie dla przeciętnego Kowalskiego nie będzie przesadnym obciążeniem finansowym. Loty na krótkie city break w obie strony znajdziemy już poniżej 200 czy 100 zł. Trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać.

Pomocne wyszukiwarki

Wystarczy rozejrzeć się za odpowiednią wyszukiwarką lotów jak skyscanner, momondo, esky czy kayak, następnie wybrać interesujące nas daty i załatwione. Tym właśnie sposobem zaoszczędzimy więcej pieniędzy, niż gdybyśmy powierzyli to zadanie obsłudze klienta w biurze podróży. Musimy odpowiedzieć sobie na pytanie czy lubimy i chcemy zająć się organizacją podróży od A do Z? W biurze podróży rezerwujemy ofertę i możemy o niej zapomnieć aż do czasu wylotu. Kupno biletów lotniczych to oczywiście nie koniec.

A co z noclegiem?

Przydałoby się jeszcze znaleźć odpowiednie miejsce noclegowe. I tu z pomocą przychodzą nam strony takie jak booking. com czy rozpropagowane już air bnb. Mniej popularną, ale ciekawą opcją jest znalezienie noclegu na couchsurfing. com, gdzie za nocleg nie zapłacisz niczym więcej jak tylko ciekawą rozmową i uśmiechem wobec gospodarza zgadzającego Cię przenocować. Jest tutaj jednak pewien haczyk. Znalezienie dobrej duszy trwa znacznie więcej niż jeden klik na booking. com. Satysfakcja jednak gwarantowana.

cudaarchitektury.pl