termabialka.pl

Zdrowy tryb życia dla każdego!

Stylowy hotel na Boże Narodzenie Krynica-Zdrój 
Lifestyle

Stylowy hotel na Boże Narodzenie Krynica-Zdrój 

Święta Bożego Narodzenia to wspaniała okazja, aby cieszyć się spokojem, odpocząć i spędzić czas z najbliższymi. Już dzisiaj warto podjąć decyzję, gdzie pojechać na święta, by poczuć magię tego wyjątkowego czasu i zarezerwować hotel na Boże Narodzenie. Krynica-Zdrój w zimowej odsłonie zapewnia wymarzoną scenerię do celebrowania świąt, a także do relaksu w luksusowo wyposażonych i stylowo urządzonych  wnętrzach hotelu SPA. 

Święta Bożego Narodzenia w Krynicy-Zdrój

Kurort Krynica-Zdrój w Boże Narodzenie oczaruje świąteczną atmosferą, a wnętrza stylowego hotelu zachwycą świątecznych wystrojem. Spędzicie to wspaniałe spokojne święta i poczujecie niezwykłą magię Bożego Narodzenia. Niezapomniana atmosfera, blask kominka o zmroku, kameralne koncerty muzyczne, unoszący się zapach cynamonowych ciasteczek — organizator ze szczególną starannością dba o najwyższy komfort gości. Każda chwila spędzona w tym wyjątkowym miejscu zamienia się w magię. Szef kuchni zachwyci smakami świątecznych potraw, a zabiegi w SPA dopełnią pobyt wyjątkowymi chwilami błogiego relaksu. Hotel SPA Krynica-Zdrój pakiet świąteczny to propozycja dla osób dorosłych i młodzieży powyżej 12. roku życia. 

Krynica-Zdrój — pakiet świąteczny 

Hotel Krynica-Zdrój proponuje pakiet świąteczny, a w nim 3 lub 4 noclegi w komfortowym pokoju w terminie 22–26 grudnia. Śniadania serwowane są w formie urozmaiconego bufetu. W dniach 25 i 26.12 restauracja zaprasza na śniadanie w świątecznym klimacie. Punktem kulminacyjnym będzie tradycyjna, polska kolacja wigilijna w restauracji, w trakcie której odbędzie się recital kolęd. W świąteczne wieczory goście oddadzą się rozkoszy degustowania trzydaniowych kolacji à la carte. Podczas pobytu hotel zapewnia nieograniczony dostęp do Centrum SPA i wielu innych atrakcji. Równolegle istnieje możliwość przedłużenia świątecznego wypoczynku o doby 21/22, 26/27, 27/28.12.2023 w specjalnej ofercie obejmującej nocleg ze śniadaniem.

Dodatkowe atrakcje w pakiecie świątecznym:

  • Program zajęć sportowych z instruktorem w tym joga, pilates i stretching;

  • Zimowe spacery górskimi szlakami z instruktorem;

  • Warsztaty tworzenia świec zapachowych;

  • Seanse saunowe prowadzone przez Mistrza Saun;

  • Wieczory z muzyką na żywo przy kominku.

Strefa SPA, sesje jogi i klubowe atrakcje dla młodzieży 

Hotel na Boże Narodzenie Krynica-Zdrój oddaje do dyspozycji gości doskonale wyposażone Centrum SPA. Czeka w nim basen, trzy jacuzzi – w tym jedno zewnętrzne, zespół saun – sauna fińska, łaźnia parowa, caldarium, strefa relaksu. W strefie sportowej natomiast goście mają dla siebie salę fitness, studio cardio, siłownię, stół do tenisa stołowego oraz możliwość bezpłatnego wypożyczenia kijów do Nordic Walking. 

Młodzież i dorośli chętnie korzystają również ze strefy rozrywki klubowej. Hotel oddaje do dyspozycji gości m.in. bilard, piłkarzyki, rzutki, konsolę PlayStation 5, gry planszowe oraz kącik czytelniczy wraz z hotelową biblioteczką. Przy tak atrakcyjnej ofercie warto z wyprzedzeniem zarezerwować pobyt, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. 

Hotel na Boże Narodzenie u stóp Jaworzyny Krynickiej

Luksusowy hotel na Boże Narodzenie Krynica-Zdrój z bogatym pakietem atrakcji proponowanych przez organizatora podczas pobytu to gotowy pomysł na spokojne święta. Goście ciekawi okolicy Jaworzyny Krynickiej chętnie korzystają z warunków do uprawiania rozmaitych aktywności, które oferuje kurort w polskich górach. W Krynicy-Zdrój zwanej również Krynicą Górską można szusować lub biegać na nartach, zjeżdżać na sankach czy po prostu rzucać śnieżkami lub lepić bałwana. Gdy dopisuje pogoda, warto korzystać z zimowych atrakcji dla młodzieży i dorosłych. Czas wspólnie spędzony z bliskimi i głęboko relaksujący odpoczynek to najcenniejsze, co możesz podarować swojej rodzinie. Warto z wyprzedzeniem zadzwonić lub zarezerwować pobyt w systemie rezerwacji online, ponieważ liczba pakietów Krynica-Zdrój święta Bożego Narodzenia jest ograniczona. 

Artykuł sponsorowany