termabialka.pl

Zdrowy tryb życia dla każdego!

mata do jogi
Poradnik

Specjaliści od mat do jogi

Marka Manduka istnieje od 1997 roku, stale dostarczając klientom z niemal całego świata najwyższej jakości maty do jogi. Część z nich jest wykonana z naturalnych materiałów. Producent akcesoriów sportowych dba o środowisko, a to znacznie zwiększa zainteresowanie wśród osób, które chętnie nabywają rzeczy „eko”.

Kiedy Peter Sterios, będący jednocześnie joginem i architektem zaczął produkować maty, chciał zrewolucjonizować podejście do wytwarzania tego typu akcesoriów. Jego produkty diametralnie zmieniły rynek. Bardzo szybko jego nauczyciele stali się pierwszymi klientami marki Manduka.

Skąd wzięła się nazwa “Manduka”?

Nazwa marki Manduka wzięła się od pozycji zwanej Mandukasana. Gdy ją wykonywał, założyciel wyczuwał w niej dobre wibracje, które mogły ostatecznie przyczynić się do sukcesu firmy. Nazwa Manduka niesie za sobą radość, której mogą doświadczać wszyscy praktykujący jogę.

Obecnie marka cieszy się uznaniem prywatnych użytkowników, jak i tych, którzy prowadzą własne szkoły jogi. Popularnością cieszą się nie tylko same maty do jogi, ale także inne akcesoria, np. te służące do czyszczenia przyrządów do ćwiczeń.

Wyjątkowe materiały

Każdy z materiałów wykorzystywanych przez markę jest naturalny lub całkowicie biodegradowalny. Maty Manduka od innych wyróżnia jakość, trwałość, a także wspaniała kolorystyka. Nie da się ukryć, że wielu klientów nabywa produkty marki ze względu na przesłanie i wartości wyznawane przez firmę. Obecnie Manduka produkuje wiele akcesoriów do jogi, między innymi preparaty do czyszczenia mat oraz gum. W jej asortymencie można znaleźć wiele różnych gadżetów. Co ważne, niemal każdy z nich jest uniwersalny i można go wykorzystać przy uprawianiu innych sportów.

Dostępność produktów

Towary z logo marki Manduka można nabyć w sklepach internetowych oraz profesjonalnych filiach stacjonarnych. Ceny mat są bardzo atrakcyjne, a ich jakość pozwala na korzystanie z nich przez lata. Asortyment marki stale się powiększa, a co za tym idzie — na rynek trafiają kolejne wysokiej jakości produkty. Przypadają one do gustu osobom zaawansowanym, którzy regularnie praktykują jogę, jak i tym oddającym się przyjemności z ćwiczeń jedynie okazjonalnie.

Manduka zapewnia asortyment dla osób, które chcą zacząć swoją przygodę z jogą. Dzięki użytkowaniu wysokiej jakości mat do ćwiczeń, sport szybko staje się przyjemnością, a asany łatwiej wykonywać. Sprzęt marki Manduka idealnie oddaje ideę tej dyscypliny, a także zbliża użytkowników do natury i sprawia, że łatwiej osiągnąć stan skupienia.