Sport, Rekreacja, Zdrowie

Zdrowy tryb życia dla każdego!

romantyczny wyjazd na narty
Turystyka

Romantyczny wyjazd na narty, gdzie pojechać?

Nie da się ukryć, że romantyczny wyjazd zawsze stanowi udaną niespodziankę dla ukochanej osoby. Wycieczkę warto połączyć ze sportową aktywnością – szczególnie, jeśli nasza druga połowa uwielbia oddawać się białemu szaleństwu. Zorganizowanie romantycznego wyjazdu tylko we dwoje naprawdę nie musi być kosztowne. Obecnie wiele europejskich i krajowych kurortów narciarskich może pochwalić się ofertami w przystępnych cenach. Jeśli jednak ktoś boryka się z chwilowymi problemami finansowymi, może zdecydować się na internetową pożyczkę, aby bez wychodzenia z domu zyskać niezbędną sumę.

Wycieczka do Włoch – kurort Tarvisio

Świetną propozycją na romantyczny wyjazd na narty może być włoski kurort Tarvisio, nie bez powodu cieszący się pozytywnymi opiniami ze strony amatorów sportów zimowych. Udostępniane trasy mają łączną długość 33 kilometrów i są zróżnicowane, jeśli chodzi o stopień trudności. Niektóre zjazdy są naprawdę bardzo długie, czego dowodem jest przede wszystkim trasa Di Prampero o długości czterech kilometrów. Tarvisio wyróżnia się niezwykle malowniczą lokalizacją. Warto z wyprzedzeniem zarezerwować noclegi we Włoszech, a ewentualne problemy finansowe pomoże rozwiązać pożyczka dostępna przez Internet. Sam kurort jest godny polecenia nie tylko z uwagi na doskonałe warunki narciarskie. Dla zakochanej pary dodatkową atrakcją okaże się sanktuarium Lussari znajdujące się na wysokości ponad 1700 metrów n. p.m. Warto podkreślić, że malownicze krajobrazy, które są znakiem rozpoznawczym Tarvisio, mogą być wymarzoną scenerią do oświadczyn.

Romantyczny wyjazd do Austrii – czy warto się zdecydować?

Dla amatorów białego szaleństwa świetną propozycją okażą się również austriackie kurorty, wśród których można wyróżnić chociażby Wagrain. To wymarzone miejsce nie tylko dla zakochanych, ale także dla wszystkich amatorów aktywnego wypoczynku. Na terenie tego kurortu nie ma czasu na nudę. Wszystkie szlaki gwarantują doskonałe warunki i przypadną do gustu nie tylko prawdziwym pasjonatom, ale także mniej doświadczonym narciarzom. Warto zaplanować wyjazd w grudniu, aby wraz z ukochaną osobą wziąć udział w imprezie Riders Cup Ice Cross Downhill. Wagrain jest jednocześnie bardzo uroczym miejscem, a barwne krajobrazy dodatkowo sprzyjają zakochanym parom. Koszty wycieczki dla dwojga nie powinny okazać się zbyt wysokie – nawet w przypadku skorzystania z większości atrakcji. Obecnie dzięki nowoczesnym pożyczkom oferowanym przez Internet jeszcze tego samego dnia można zapewnić sobie finansowe wsparcie i dokonać rezerwacji.

Na koniec warto wspomnieć o polskich kurortach narciarskich, które niekiedy są równie atrakcyjne co zagraniczne propozycje. Pod kątem romantycznego wyjazdu na uwagę zasługuje przede wszystkim Zakopane, co roku odwiedzane przez turystów z całego świata. To znakomita alternatywa dla osób, które nie chcą opuszczać kraju i pragną spędzić niezapomniane chwile w towarzystwie swojej drugiej połowy, w otoczeniu majestatycznych Tatr pokrytych puszystym śniegiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *