termabialka.pl

Zdrowy tryb życia dla każdego!

Osprey
Lifestyle

Osprey — sprawdź co nowego w ofercie na 2023 rok!

Założona w 1974 roku i mająca siedzibę w Cortez w Kolorado, u podnóża gór San Juan, firma Osprey jest liderem w branży w zakresie wydajnych i trwałych rozwiązań i najwyższej jakości jeśli chodzi o akcesoria górskie, wyprawowe, turystyczne i outdoorowe. Marka stała się symbolem wysokiej jakości, wytrzymałości oraz ciekawego designu. Ich produkty są niezastąpione, jeśli chodzi o podróżowanie i eksplorowanie szlaków górskich. Jesteście ciekawi, co przygotowali na rok 2023?

Nowa, jeszcze lżejsza seria Premium

Lekkość to jedna z najważniejszych cech plecaków marki Osprey. Na nadchodzący sezon wiosna/lato 2023 marka rozszerzy kategorię najlżejszych plecaków o dwie nowe serie premium. Poprzedni model Atmos/Aura LT w nowej odsłonie będzie ważyć jeszcze mniej  Wszystko dzięki jeszcze smuklejszej sylwetce i przemyślanemu projektowi wnętrza.

Waga plecaka Exos/Eja Pro, czyli najlżejszego dotychczas plecaka turystycznego Osprey, została zmniejszona o prawie pół kilograma. Zwiększyła się również wygoda i dopasowanie plecaka Kestrel/Kyte, który został dodatkowo zoptymalizowany pod kątem średnich i długich wypraw z plecakiem, podczas których mamy ze sobą duży bagaż.

Nowa technologia: rozszerzony krój

Po szeroko zakrojonych badaniach i testach Osprey dodał nową technologię do portfolio — Extended Fit. Kluczowe cechy konstrukcyjne programu Extended Fit firmy Osprey obejmują:

  • Wydłużony pas biodrowy, który pomieści biodra do 70 cali i ma znacznie dłuższą wyściółkę, aby zapewnić większy komfort i efektywne przenoszenie obciążenia
  • Przedłużone szelki, które zapewniają równomierne przenoszenie ciężaru
  • Dłuższy pasek mostka, który zwiększa stabilność i dopasowanie, jednocześnie umożliwiając użytkownikowi łatwe zamocowanie paska bez ograniczania oddychania
  • Kieszenie na pasie biodrowym przesunięto maksymalnie do przodu, aby zapewnić łatwy dostęp.

Jeszcze lżejsze plecaki i nowy krój — czyli Osprey w 2023

W nowej kolekcji na rok 2023 amerykańska marka Osprey postawiła na to, żeby ich plecaki były jeszcze lżejsze i wygodniejsze, poszerzając jednocześnie gamę krojów na następny sezon wiosenno-letni. Wszystko po to, aby użytkownicy ich produktów mogli nadal cieszyć funkcjonalnością i najwyższą jakością produktów, znajdujących się w asortymencie firmy. Niezmiennie Osprey chce również dbać o środowisko naturalne i zrównoważony rozwój, starając się na etapie produkcyjnym odpowiedzialnie korzystać z zasobów przy możliwie najmniejszym wpływie na środowisko, zapewniając najwyższy stopień bezpieczeństwa dla użytkownika końcowego. 

Materiał zewnętrzny