termabialka.pl

Zdrowy tryb życia dla każdego!

Poradnik Uroda

Na jakie zabiegi SPA można wybrać się w Krakowie?

Gabinety kosmetyczne i salony odnowy biologicznej mają szeroką ofertę jeżeli chodzi o zabiegi relaksacyjne i te poprawiające urodę. Nie trzeba wyjeżdżać do odległego ośrodka SPA, o odrobinę relaksu można zadbać w salonie niedaleko domu. Czujesz się zmęczona, przytłoczona dużą ilością obowiązków? Znajdź chwilę na relaks i zadbaj wreszcie o siebie!

Na jaki zabieg warto się wybrać?

Propozycji zabiegów w gabinetach odnowy biologicznej jest naprawdę dużo i każda pani znajdzie coś dla siebie. Zabiegi spa, to prawdziwa przyjemność – zarówno dla ciała jak i dla duszy. Jest to doskonały relaks, sposób na pozbycie się stresu, jaki nagromadził się w organizmie w ostatnim czasie. Miłośniczki słodyczy mogą udać się na Terapię Czekoladową. Dostępna jest także Kawowa rozkosz czy Arbuzowa pychota. Pod tymi ciekawymi nazwami kryją się wyjątkowe zabiegi, dzięki którym i ciało, i umysł poczują wyjątkowe ukojenie.

Najpopularniejsze zabiegi spa w Krakowie

Jeszcze nie tak dawno, aby skorzystać z oferty gabinetów odnowy biologicznej, to trzeba było wyjeżdżać z miasta przynajmniej na kilka dni, na specjalny turnus z zabiegami w spa. W dzisiejszym pędzie życia ciężko jest znaleźć kilka wolnych dni, nawet po to, by zadbać o siebie. Na szczęście, w dużych miastach powstają salony, w których w rozkoszy można zanurzyć się na kilka godzin. Wolne popołudnie wystarczy do tego, aby nieco poprawić stan skóry i odprężyć umysł. Dużą popularnością cieszy się peeling całego ciała z aromatyczną maską. Jest to zabieg stosunkowo tani, a przynoszący dobre efekty. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się także masaże relaksacyjne z elementami aromaterapii.

Trochę słodyczy nie tylko dla ciała

Terapia zapachem pobudza zmysł węchu. Wprowadza człowieka w głęboki stan odprężenia, zwłaszcza jeżeli połączona jest z relaksującym masażem całego ciała. W profesjonalnych gabinetach odnowy biologicznej można skorzystać z kilku opcji tego wyjątkowego zabiegu. Zabiegi spa w Krakowie, to propozycja nie tylko dla kobiet! Każdy, kto lubi słodycze, powinien skusić się na Rytuał Czekoladowy. Podczas zabiegu, ciało jest wpierw obmywane mydłem z odpowiednim aromatem, a następnie dodatkowo oczyszczane przy pomocy peelingu. Na sam koniec można liczyć na odprężający masaż przenoszący w krainę łagodności oraz na czekoladową, słodką maskę o właściwościach nawilżających i wzmacniających naskórek.