termabialka.pl

Zdrowy tryb życia dla każdego!

Karboksyterapia
Uroda

Karboksyterapia – to Twój sposób na pozbycie się cellulitu!

Masz problem z cellulitem? Chciałabyś, jak najszybciej zapomnieć o nawracającej pomarańczowej skórce na brzuchu, udach, czy pośladkach? Uśmiechnij się, ponieważ powiemy Ci jak się z nim uporać w naprawdę krótkim czasie.

Walka z cellulitem jest możliwa! 

Cellulit, to poważny przeciwnik jednak można go skutecznie rozpracować i pokonać. Jak to zrobić? Przede wszystkim musisz zastosować się do kilku bardzo ważnych zasad w swoim codziennym życiu. Jakich? Za chwilę się tego dowiesz. Pamiętaj, że pomarańczowa skórka wymaga wielokierunkowego działania i konsekwencji. 

  1. Zacznij od zmiany nawyków żywieniowych. Podstawą diety antycellulitowej powinny być owoce i warzywa oraz pełnoziarniste produkty z dużą zawartością błonnika. To Ważne! Przyjacielem cellulitu są niestety tłuste, przesolone oraz słodkie posiłki. Niewskazana jest także wszelkiego rodzaju przetworzona żywność i fast – foody. Jeżeli do tej pory często w Twojej diecie pojawiały się tego typu dania, to zrezygnuj z nich, jaki najszybciej. 
  2. Drugą rzeczą, na którą powinnaś zwrócić uwagę jest odpowiednie nawodnienie organizmu. W walce z cellulitem dobrze jest pić ok. 2 litrów wody dziennie. Przy jej większym spożyciu ciało będzie znacznie szybciej pozbywać się nagromadzonych toksyn i tłuszczu. Jak to się dzieje? Brak właściwego nawodnienia powoduje zaburzenia w obrębie wymiany płynów, co w konsekwencji powoduje zatrzymanie wody w organizmie i tworzenie się niechcianej pomarańczowej skórki. 
  3. Przynajmniej dwa razy w tygodniu postaw na aktywność fizyczną. Zastanów się, jaki rodzaj treningu sprawia Ci największą przyjemność. Postaraj się wybrać najlepszą dla siebie opcję: bieganie, pilates, rower, zajęcia na siłowni czy może pływanie. Tylko jeżeli znajdziesz odpowiednie zajęcie, nie będziesz się męczyć i zyskasz więcej motywacji do działania.
  4. Pomyśl o zabiegach karboksyterapii w gabinecie. To obecnie jeden z najskuteczniejszych zabiegów stosowanych w celu pozbycia się pomarańczowej skórki. 

Karboksyterapia  na cellulit – na jakie partie działa? 

Karboksyterapia, to najlepszy sposób na pozbycie się cellulitu. Jej działanie opiera się na podskórnym podaniu przy pomocy iniekcji – medycznego dwutlenku węgla. Karboksyterapia prowadzi do uszkodzenia komórek tłuszczowych a następnie do szybszego ich wydalenia z organizmu. Zabiegi karboksyterapii należy wykonać w serii. Jest to zazwyczaj ok. 6 zabiegów wykonywanych, co 7 -10 dni. Najczęściej wybieranymi partiami ciała poddawanymi karboksyterapii w walce z cellulitem jest: brzuch, uda, pośladki. 

Jeżeli zatem marzy Ci się pięknie wymodelowane ciało bez cellulitu, to koniecznie wybierz właśnie taką metodę. Z pewnością będziesz zachwycona, jak szybko cellulit znika z Twojego ciała a Ty możesz cieszyć się piękną skórą!