termabialka.pl

Zdrowy tryb życia dla każdego!

Eleganckie męskie zegarki do 10 000 zł
Uroda

Eleganckie męskie zegarki do 10 000 zł – nasz TOP 3

Wyjątkowo elegancki, świetnie wykonany, precyzyjny i luksusowy – taki powinien być idealny zegarek dla panów. Mężczyźni dużą wagę przykładają też do materiałów, mechanizmu oraz innych elementów. Wybraliśmy kilka czasomierzy, które trafią w męski gust – oto 3 nasze propozycje.

Męski zegarek musi gwarantować jakość i precyzję. Jego wzornictwo może być z kolei odmienne – jedni panowie preferują styl sportowy, inni casualowy czy klasyczny. Elegancki model z nutą casualową będzie najbardziej uniwersalny, a zarazem prestiżowy – sprawdzi się na wyjątkowe okazje, spotkania biznesowe, ale też na co dzień. Poniżej prezentujemy trzy modele, których budżet mieści się w 10 tysiącach złotych – zegarek Citizen męski, Rado oraz Tissot.

Tissot Seastar 1000 Professional – szwajcarska precyzja

Zegarek Tissot Seastar 1000 Professional to wyjątkowa wersja, wyprodukowana w liczbie limitowanej – jest zaledwie tysiąc sztuk tego modelu. Charakteryzuje go m.in. najlepszej klasy chronograf pozwalający na pomiar wielu aktywności. Tissot otrzymał tytuł Oficjalnego Chronometrażysty wydarzeń sportowych o dużym znaczeniu i słynie jako marka inspirująca się sportem, wyzwaniami i wynikami. Model ten trafi w gust każdego miłośnika sportów i zegarków w stylu nurkowym. Jego tarcza nawiązuje do zjawiska stopniowego zanikania światła, które można oglądać w toni morza.

Tissot Seastar 1000 Professional posiada też wskazówki pokryte substancją luminescencyjną SuperLuminova, bardzo odporne na zarysowania szkło szafirowe, tarcza w kolorze niebieskim, wbudowany, 12-godzinny stoper, ceramiczny obrotowy bezel i przeszklony dekiel. Plusem tego modelu jest także wysoka wodoszczelność (norma ISO 6425).

Zegarek Citizen męski Satellite Wave – japoński kunszt

Jedną z propozycji jest model japońskiej marki. Satellite Wave gwarantuje najlepszą precyzję wskazania czasu. Zegarki Satellite Wave są synchronizowane satelitarnie i zasilane światłem (technologia Eco-Drive).

Modele z tej serii mogą też pełnić rolę narzędzia odbierającego sygnał wzorca czasu z satelitów GPS na orbicie planety, by skorygować czas i datę automatycznie. Japoński producent słynie od lat z innowacyjnych rozwiązań.

Rado DiaMaster Thinline Automatic – synonim klasyki

Szwajcarski model Rado DiaMaster Thinline Automatic powstał na bazie długoletnich tradycji. Jest to kultowa kolekcja. Klasyczne wzornictwo spodoba się panom lubiącym minimalizm. Rado DiaMaster Thinline Automatic to synonim klasyki – pasuje do garniturów i smokingów, ale także do kardiganów i koszul. Zadbaj o eleganckie spinki do mankietów, które będą stylistycznie współgrać z wybranym przez nas zegarkiem.

Rado DiaMaster Thinline Automatic ma okrągłą kopertę 40 mm wykonaną z innowacyjnego tworzywa, ceramiki CeramosTM, precyzyjny mechanizm kwarcowy ETA A31.L02, szkło szafirowe z antyrefleksem zabezpieczające tarczę oraz skórzany pasek. Poza tym posiada przeszklony dekiel, datownik, zapięcie motylkowe i obudowę koperty w kolorze srebrnym lub w odcieniu modnego różowego złota.