Strefa głośna
Strefa cicha
Saunarium
Spa wellness yasumi
Strefa VIP
Gastronomia

Oferta

Baseny termalne w Polsce
Polska to kraj, w którym baseny termalne zyskują coraz większą popularność. Podhale jest szczególnie bogate w ciepłą energię w wnętrza Ziemi. Zyskuje na tym Białka Tatrzańska - mała, podhalańska miejscowość, która przyciąga swoim zaciszem i unikatową przyrodą. W jej pobliżu znajdują się Zakopaneoraz Bukowina Tatrzańska, które oferują bardziej gwarne atrakcje. U nas z kolei można poznać wszelkie oblicza relaksu, oddając się wszystkim rozrywkom obiektu geotermalnego.

Terma Białka to wyróżniające się baseny termalne w Polsce. Nasi goście, pochodzący z różnych grup wiekowych, mogą dobrać dla siebie idealną formę wypoczynku. Rozrywki i wodne atrakcje czekają w strefie głośnej, z kolei spragnionych spokoju zapraszamy do strefy cichej, a adeptów kultury saunowania do jednej z naszych pięciu saun, a najlepiej do wszystkich po kolei. Cała oferta wellness poszerzona została także o propozycje dla grup zorganizowanych i biznesu, przed którymi otworem stoi strefa VIP.

Sprawdź, jak możesz spędzać czas w Białce Tatrzańskiej o każdej porze roku.

Zimowa Białka to raj dla narciarzy i miłośników aktywnego wypoczynku na śniegu. Mamy najlepszą w Polsce bazę narciarską i warunki do uprawiania sportów zimowych. Po ciężkim dniu na stoku zapraszamy do Termy na ciepłe kąpiele w wodzie termalnej, która łagodzi skutki intensywnego wysiłku fizycznego. Doskonale wyszkolona kadra spa Termy Białka wymasuje każdą obolałą część ciała narciarza. Z kolei uzupełnienie zapasu energii zapewniają nasze restauracje z krzepiąca, regionalną kuchnią.

Lato w Białce to wakacyjne, beztroskie rozrywki wodne, którym można się oddawać na otwartych basenach i zjeżdżalniach Termy. Dla spragnionych aktywności fizycznej przewidujemy aqua fitness oraz jogę. Gdy pogoda dopisuje, nasi goście zażywają ciepła w Strefie Kąpieli Słonecznych, wygrzewając się na leżakach lub relaksując w wodnym kinie. Mali bywalcy obiektu mogą brodzić po Mokrym Placu Zabaw lub wraz z rodzicami udać się na pobliski stok, który latem służy do zjazdów na rowerach, gokartach, nartorolkach.

Jesienne Podhale szczególnie przyciąga pasjonatów górskich wspinaczek. Dla wszystkich odwiedzających Białkę otworem stoją Tatry i piękne pejzaże. Kiedy słońce nie rozleniwia, a zimno jeszcze nie ogarnia całego ciała, warto odwiedzić Ducha Tatr, a potem wrócić do Termy i nagrodzić się za ten wysiłek.

Wiosną nasz organizm szczególnie potrzebuje rewitalizacji i odnowy po zimie. Tak jak do życia budzi się tatrzańska przyroda, tak i nasze zasoby energii potrzebują dodatkowego doładowania. Idealnie w tym celu sprawdzają się ciepłe wody termalne oraz relaksujące wizyty w naszym Instytucie Wellness & Spa, którego oferta skrojona jest na potrzeby każdej wymagającej kobiety, a także współczesnego, dbającego o siebie mężczyzny.

 

TERMA BIAŁKA TO MIEJSCE DLA KAŻDEGO, O KAŻDEJ PORZE ROKUInstagram