Strefa głośna
Strefa cicha
Saunarium
Spa wellness yasumi
Strefa VIP
Gastronomia

Promocja walentynkowa trwa cały luty!!

2013-01-25 //Wstecz
Promocja walentynkowa trwa cały luty!!Miesiąc Zakochanych w Termie Bania

 Walentynki w Instytucie Wellness & Spa Terma Bania

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, przygotowaliśmy specjalną ofertę walentynkową. Walentynki to czas, kiedy chcemy pokazać osobie szczególnie nam bliskiej, jak bardzo nam na niej zależy. W związku z tym stworzyliśmy dla Państwa możliwość zakupu specjalnego prezentu walentynkowego.

 


 

Prezent walentynkowy składa się z:

- Karty Upominkowej z określonym pakietem promocyjnych zabiegów w Instytucie Wellness & Spa Terma Bania,

- upominku od Instytutu Wellness & Spa Terma Bania w postaci kosmetyku do pielęgnacji domowej, renomowanej Firmy Salco au Naturel.

Wszystko to w przepięknym, firmowym opakowaniu z logo Instytutu Wellness & Spa Terma Bania.

 

Jakiej wartości jest Prezent Walentynkowy zakupiony w Termie Bania? Określa to, bezpośrednio przed zakupem, osoba, która chce obdarować „drugą połowę”. Cena prezentu zależy od wybranego pakietu zabiegów, na który będzie opiewała Karta Upominkowa. Do każdego zakupionego pakietu, klient dostaje upominek w postaci kosmetyku do pielęgnacji domowej Firmy Salco au Naturel.

 

Poniżej przedstawiamy Państwu następujące możliwości zakupu prezentu walentynkowego.

Pakiet dla niej:

1. Piękno natury – pielęgnacja twarzy – zabieg odżywczo – regenerujący wraz z manicure

z malowaniem lub zabieg VIVA MILK wraz z manicure z malowaniem. Cena pakietu: 220 zł.

2.Zmysłowe odprężenie – pielęgnacja ciała – sweet cranberry – aromatyczny zabieg owijania ciała lub masaż gorącą świecą aromatyczną. Cena pakietu: 220 zł.

3. Tajemnica piękna – profesjonalna regeneracja twarzy – zabieg HYDRA CLINIC wraz
z manicure z malowaniem lub zabieg ENERGY LIFT wraz z manicure z malowaniem. Cena pakietu: 298 zł.

Pakiety dla niego:

1. Perfekcyjna regeneracja - masaż leczniczy kręgosłupa wraz z odżywczym peelingiem algowym całego ciała lub masaż sportowy kręgosłupa ze specjalną „terapią borowinową”. Cena pakietu: 198 zł.

2. Relaks i odprężenie - masaż gorącymi kamieniami całego ciała lub masaż gorącą świecą aromatyczną. Cena pakietu: 180 zł.

Pakiet dla dwojga:

1. Zmysłowy relaks we dwoje – 2x masaż gorącą świecą aromatyczną całego ciała lub2x masaż gorącymi kamieniami całego ciała. Cena pakietu: 360 zł.

2. Owocowa świeżość: DLA NIEJ - Sweet cranberry (peeling całego ciała wraz z masażem aromatycznym częściowym), DLA NIEGO LEMON TREE (peeling całego ciała wraz z masażem aromatycznym częściowym). Cena pakietu: 478 zł.


Cena pakietu obejmuje zatem: jeden z wariantów danego pakietu, na który opiewa Karta Upominkowa, kosmetyk do pielęgnacji domowej Firmy Salco au Naturel, firmowe opakowanie z logo Instytutu Wellness & Spa Terma Bania.

 

Jak można dokonać zakupu?

Prezent walentynkowy można kupić:

1.Osobiście– w recepcji Instytutu Wellness & Spa Terma Bania osobiście, płacąc gotówką lub kartą;

2. Telefonicznie – po telefonicznym ustaleniu zawartości zakupionego pakietu, nasz pracownik wyśle do Państwa informację z numerem konta bankowego.

Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie, prezent:

·możnaodebrać osobiście (wraz z dowodem dokonania zakupu), w dniu, w którym zostały umówione zabiegi w Instytucie Wellness & Spa Terma Bania;

·można wskazać nam adres, na który wyślemy prezent (wraz z dowodem zakupu) za pośrednictwem kuriera. Nie ponosimy kosztów przesyłki w związku z czym należy je doliczyć do kwoty prezentu (około 42 zł brutto);

·możemy wysłać samą Kartę Upominkową (wraz z dowodem zakupu) listem pocztowym, a prezent, w postaci kosmetyku do pielęgnacji domowej, możemy wręczyć już w dniu umówionego zabiegu w Instytucie Wellness & Spa Terma Bania.

 

Zakupu promocyjnej oferty można dokonać od 01.02 do 28.02.2013r. Realizacja zakupionych ofert trwa od 01.02 do 31.03.2013r.

 

Decydując się na zakup, najpierw należy dokonać wcześniejszej rezerwacji w Instytucie Wellness & Spa Terma Bania oraz szczegółowo zapoznać się z regulaminem promocji, który znajduje się tutaj: link do regulaminu, link do cennika

 

Instytut Wellness & Spa Terma Bania tel. +48 18265 74 94


Instagram