Strefa głośna
Strefa cicha
Saunarium
Spa wellness yasumi
Strefa VIP
Gastronomia

MENU SYLWESTEROWE !!

2012-12-21 //Wstecz
MENU SYLWESTEROWE !!Sylwester w Gaciach i Sylwester bez Gaci!
Przywitaj Nowy Rok w Termie Bania!

 

Specjalnie dla naszych gości podczas "Sylwestra w Gaciach" serwować będziemy specjały naszej kuchni m.in: przepyszny krem w borowika i zupę szparagową, wołowinę duszoną w pomidorach pelatti, parowany halibut z mieszanką warzywną, krewetki duszone w białym winie, a na deser trójkolorowa pannna cotta, tiramisu, mus czekoladowy i wiele wiele innych pyszności.
Nasi Goście uczestniczący w "Sylwestrze bez Gaci" uraczą swoje podniebienia m.in. wykwintnym kremem z borowików i zupą z ryby maślanej, okoniem nilowym, małżami i krewetkami duszonymi w szampanie, filecikami drobiowymi nadziewanymi ananasem w sosie pomarańczowo - kardamonowym, polędwicą po angielsku na serowo - winnym szpinaku, roladą z pstrąga nadziewaną szparagami w sosie bazyliowym, a na deser fontanną czekoladową, tortem i wieloma innymi smakołykami. Podczas "Sylwestra bez Gaci" serwować będziemy również napoje alkoholowe i bezalkoholowe. 

 

Sylwester w Gaciach to sylwester na basenach - w Strefie Cichej i Strefie Głośnej, gdzie na naszych gości czeka mnóstwo atrakcji: góralscy zbójnicy, szampańska zabawa, strefa tańca (Dj), wykwintne menu, barmański show, kino wodne i pokazy laserów!

A Sylwester bez Gaci to zabawa w Saunarium i w Strefie VIP. W cenie: strefa tańca (Dj), aromatyczne seanse saunowe, barmański show, wykwintne menu, openbar i pokazy laserów! Na uczestników imprezy czeka NIESPODZIANKA!
Nie potrzebujesz żadnej kreacji!!
Startujemy 31 grudnia 2012 o godz. 22:00!
Dokładny program imprezy znajduje się TUTAJ
Przeżyj z nami najlepszego Sylwestra w swoim życiu!


Rezerwacja online LINK Instagram